Hakkımızda

1991 yılında İstanbul Acıbadem’de 14 metrekarelik alanda tasarım atölyesi olarak doğan Barış Hediyelik Eşya bugün Anadolu Yakası’nda 1700 metrekarelik alanda tasarım, üretim ve AR-GE faaliyetlerini kendi bünyesinde geliştirerek büyümeye devam etmektedir.

30 yıllık hediyelik eşya pazarındaki tecrübemiz ile Türkiye’den tüm dünya ülkelerine uzanan ihracaat ağımız yakın ve uzak coğrafyalarda Avrupa, Asya, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Afrika başta olmak üzere 5 kıtada faaliyet göstermektedir.

Tasarımlarımızın temel hedefi estetik bakış açısı ile ustalık ve üretimi birleştirmektir.  Yüksek kaliteli malzemelerden gerçek bir el işçiliği ile üretilen ürünlerimizde insan sağlığı vazgeçilmez önceliğimizdir.  Tüm hammaddeler test edilmiş materyallerden özenle seçilerek siz değerli kullanıcıların ve ekosistemde çevrenin yararına mümkün olan en iyi standartlar hedeflenerek hayata geçirilmektedir.

Barış Hediyelik Eşya, tüm dünya ülkelerinin turizm sektörünün gelişimine katkı sağlayarak önemli bir paydaş sorumluluğu üstlenmiştir. Ülkelere özgü magnet ve hediyelik ürünlerin tasarım ve üretiminde fark yaratan tedarik zincirinde tüm ihtiyaçları karşılayan köklü bir Türk girişimidir.

Türkiye’de AR-GE laboratuvarında üretim proseslerini geliştirerek polyester imalatının gelişiminde öncü kuruluş olarak kendi bünyesinde UV Baskı, Lazer Kesim yanında makine parkurunu genişleterek 3D modelleme ile endüstriyel ürün tasarımlarını geliştirmeye devam etmektedir.

İç ve dış mekân aydınlatma ürünlerinden, banyo ve ev dekorasyon ürünlerine, özel tasarım modelleme ile dekoratif objelere ve sayısız hediyelik eşya seçkisine uzanan tasarım çeşitliliği ile toptan ve perakende sektörüne hizmet vermektedir.

Barış Hediyelik Eşya, zamanında teslim ve kaliteden taviz vermeden sektör ihtiyaçlarına cevap verebilecek altyapı, ekip ruhu, deneyim ve donanıma sahiptir.

VİZYON / MİSYON 

Misyonumuz: Tasarım ürünlerimiz ve üretim çözümlerimiz, yüksek iş ahlakımız ile içinde bulunduğumuz tüm toplumlar için artı bir değer oluşturmaktır.

Vizyonumuz: Küreselleşen dünyada değişime ve gelişime paralel olarak yaptığımız işlerde görselliği ve işlevselliği üretimizle birleştirerek uzman olduğumuz tüm alanlarda en iyi uygulayıcı olmaktır.

DEĞERLERİMİZ 

Müşteri Odaklılık 

Tüm iş süreçlerimizi takip ederken müşteri memnuniyetini esas alarak tüm paydaşlarımıza fayda sağlamak için çalışırız.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz.

Takım Çalışması 

Başarının ekip çalışmasının ürünü olduğuna inanır ve takım ruhuna değer veririz. Birbirimize karşı saygılı, dürüst ve içten davranırız.

Adanmışlık 

İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuz olarak görürüz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alırız, gerektiğinde inisiyatif kullanırız.

Enter your keyword