Endüstriyel Tasarım

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden bir yaklaşımla, fark yaratan projelere imza atmak, Barış Hediyelik Eşya’yı rakiplerinden farklı kılmıştır. Firma kültürü olarak tüm ekip, kendiyle ve projeleriyle yarışır hale gelmiştir. Barış Hediyelik Eşya on yılı aşkın bir süredir, bünyeside kurduğu YNC3D Desing markası adı altında minyatürleştirilmiş 3D çizim, modelleme ve üretimleri ile magnet, tarihi çeşmeler, köprüler, saat kuleleri, stadyumlar, devlet binaları, kurumsal promasyon ürünleri başta olmak üzere bir çok yeni ürünle sektöre hizmet vermektedir.

Birçok firma tek bir proje türünde uzmanlaşırken, Barış Hediyelik Eşya hediyelik eşya sektöründen bağımsız olarak tasarım uzmanlığı geliştirmiştir. Çeşitli tiplerdeki  Endüstriyel Tasarım Ürünleri ile tanınmıştır.

Barış Hediyelik Eşya, kendine ve müşterilerine insan ve makinenin birlikte çalıştığında mükemmel ürünler geliştirilebileceğini defalarca kanıtlamış, kendilerini geliştirmeye adamış grafik tasarımcılar, heykeltraşlar, endüstriyel ürün tasarımcıları ve yaratıcı düşünürler topluluğudur.

Her projeye taze gözlerle yaklaşmamız, en iyi eleştirel düşünceyi masaya getirmemizi sağlar ve bu da proje geliştirmede benzersiz ve uygun çözümler üretmemizle sonuçlanır.

Size özel Endüstriyel Tasarım Ürünleri için 3D modelleme, heykeltraşlarımız tarafından ardıl işlemler, kalıplama ve üretim ile ilgili bize info@barishediyelik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda bünyemizde hazırlanmış ve müşterilerimize sunulmuş Endüstriyel Tasarım Ürünlerimizin 3D modelleme safhasında hazırlanan çizimlere ait görselleri inceleyebilirsiniz.

Enter your keyword